Oglądasz rozkłady obowiązujące od 2024-03-18
PRZYSTANEK:
3701 - Plac Bychawski 01
3701 - Plac Bychawski 01
Kierunek:
Abramowicka Dominów
017
Abramowicka Dominów
DZIEŃ POWSZEDNI, ROK SZKOLNY
Godz. | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. |
05b 28b 48b |
08a 25 47a |
07 29a 49b |
09 29 47 |
07a 27 47 |
07a 27 47 |
07a 27 47 |
07a 27 47a |
07 27a 47 |
04a 19 35b 50 |
05a 22 37b 52 |
07a 22 37b 54 |
13a 31 51 |
17a 49 |
12b 43a |
12 41a |
11 42b |
15 48b |
Godz. | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. |
01b 25a 50b |
14b 39a |
03 29a 54b |
19 43 |
13a 43 |
13a 43 |
13a 43 |
13a 43 |
06 28a 53 |
18a 43b |
08a 34b 59 |
24a 49b |
17a 47 |
16a 46 |
12b 42a |
11 40a |
13b 53a |
35b |
Godz. | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 19a |
05a 35 |
05a 37 |
07a 37 |
07a 37 |
08 39 |
09a 39 |
09 39 |
09a 39 |
09a 39 |
09a 39 |
08a 37 |
07a 37 |
07a 37 |
07a 37 |
06a 34 |
12a 52 |
34a |
Godz. | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 16a | 17a | 17 | 19a | 19 | 19a | 19a | 19 | 19a | 19a | 19 | 19a | 19a | 19 | 21a | 19a | 19 | 40a |
Godz. | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 15a | 15a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 17a | 15a | 15a | 15 |
LEGENDA:
a - kurs wydłużony do przystanku Głuszczyzna,
b - kurs wydłużony do przystanku Jabłonna - Urząd Gminy
- najbliższy odjazd
- Trasa przejazdu lini 017
- CHOINY
- 1542 - Paderewskiego 02
- 1544 - Paderewskiego 04
- 1532 - Śliwińskiego 02
- ZWIĄZKOWA
- 1612 - Akademia W. Pola 02
- 1622 - Ceramiczna 02
- 1632 - WSPA
- AL.SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY
- 1862 - Związkowa 02
- 1852 - Olimp 02
- 1832 - Sapiehy 02
- UNICKA
- 1824 - Unicka 04
- PODZAMCZE
- 1932 - Walecznych 02
- AL.TYSIĄCLECIA
- 1902 - Dworzec Gł. PKS 02
- WODOPOJNA
- 1262 - Szewska 02
- KRÓLEWSKA
- 1034 - Brama Krakowska 04
- ZAMOJSKA
- 2231 - Zamojska 01
- LUBELSKIEGO LIPCA 80
- 3103 - Rondo Lubelskiego Lipca 80 03
- KUNICKIEGO
- 3701 - Plac Bychawski 01
- 3691 - Dworzec Gł.PKP -Kunickiego 01
- 3721 - Dąbrowska 01
- 3731 - Wyścigowa 01
- 3741 - Mickiewicza 01
- 3751 - Reja 01
- ABRAMOWICKA
- 3763 - Sierpińskiego 03
- 3791 - Szpital Neuropsychiatryczny
- 3901 - Makowa 01
- 3911 - Powojowa 01
- 3921 - Abramowicka - posesja 102 01
- 3931 - Wólczańska 01
- 3551 - Strojnowskiego II 01
- Komunikaty
- Kursowanie komunikacji miejskiej w okresie Świąt Wielkanocnych w dniach 31 marca-1 kwietnia br.
- Tymczasowa zmiana lokalizacji przystanku Węglarza 01 od 22 marca br.
- Bezpłatna linia DL na Dworzec Lublin kursuje do odwołania
- Aktualności
- Ogłoszenie - sprzedaż autobusu m-ki Jelcz M121I4
- Lublin Liderem Transportu Publicznego 2023
- Lubelski Rower Miejski zaczyna pełen sezon
- ABC Pasażera
- Opłaty przewozowe
- Prawa i obowiązki przewoźnika/pasażera
- Uprawnienia do przejazdów bezpłatnych i ulgowych
- Rodzaje i zasady korzystania z biletów
- Bilet Elektroniczny
- Obsługa interesantów
- Sprzedaż biletów
- Polityka prywatności
Informacje
o kursowaniu pojazdów
tel. (81) 525-32-46