Oglądasz rozkłady obowiązujące od 2024-03-18
PRZYSTANEK:
6511 - Botaniczna 01
6511 - Botaniczna 01
Kierunek:
Sławinkowska
018
Sławinkowska
DZIEŃ POWSZEDNI, ROK SZKOLNY
Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 57 |
20. 40 |
01 22 43 |
03 24. 46 |
06 26 45 |
07 27. 47 |
07 27 47 |
07 27. 47 |
07 27 47 |
07 27. 47 |
07 27 48 |
08 30 50. |
10 30 48 |
06 27 45 |
05. 34 |
01 31 |
01 29 57 |
29 57 |
43 |
Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. |
07 39 |
09 35. |
01 24 50 |
15 40. |
04 30 |
00 30 |
00. 30 |
00 30 |
00. 26 51 |
16 43 |
06. 40 59 |
24 43 |
06. 35 |
05 33 |
00 30. |
00 29 57 |
39 |
17 54 |
Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 44a |
19 51 |
22 52 |
22 52 |
22 47a |
23 53 |
23 53 |
23 53 |
23 53 |
23 53 |
23 48a |
22 52 |
22 52 |
22 54 |
22 52 |
19 55 |
38 |
16 53 |
Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 06 | 00 | 00a | 02 | 02 | 02 | 02a | 02 | 02 | 02 | 02 | 02a | 02 | 02 | 02 | 00 |
00 58 |
Godz. | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Min. | 38 | 38 | 35a | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 40 | 37a | 40 | 40 | 40 | 38 | 38 | 38 |
LEGENDA:
.,
a - kurs wydłużony do przystanku Smugi
- najbliższy odjazd
- Trasa przejazdu lini 018
- CHOINY
- 1562 - Choiny 02
- 1552 - Pienińska NŻ 02
- 1544 - Paderewskiego 04
- 1532 - Śliwińskiego 02
- ZWIĄZKOWA
- 1612 - Akademia W. Pola 02
- 1622 - Ceramiczna 02
- 1632 - WSPA
- AL.SPÓŁDZIELCZOŚCI PRACY
- 1862 - Związkowa 02
- 1852 - Olimp 02
- 1832 - Sapiehy 02
- UNICKA
- 1824 - Unicka 04
- PODZAMCZE
- 1932 - Walecznych 02
- AL.TYSIĄCLECIA
- 1902 - Dworzec Gł. PKS 02
- DOLNA 3 MAJA
- 1171 - Dolna 3 Maja 01
- 3 MAJA
- 1021 - Plac Litewski 01
- AL.RACŁAWICKIE
- 1003 - Ogród Saski 03
- 5903 - KUL 03
- 5911 - Liceum im. Staszica 01
- 5921 - Spadochroniarzy 01
- AL.WARSZAWSKA
- 5935 - Rondo Krwiodawców 05
- 6501 - Gen. Zajączka 01
- 6511 - Botaniczna 01
- 6521 - Warszawska-cerkiew 01
- ZBOŻOWA
- 6531 - Skansen 01
- 6401 - Gajowa 01
- 6411 - Jemiołowa 01
- 6421 - Zbożowa 01
- SŁAWINKOWSKA
- 6771 - Dzbenin 01
- 6791 - Szafanowa 01
- Komunikaty
- Dodatkowa komunikacja w dniu 22 marca br. po Drodze Krzyżowej na Majdanku
- Bezpłatna linia DL na Dworzec Lublin kursuje do odwołania
- Drugi etap optymalizacji oferty przewozowej wchodzi w życie już 18 marca br.
- Aktualności
- Kolejni przewoźnicy odjadą z Dworca Lublin od 18 marca br.
- Ulepszona komunikacja w mieście
- Ogłoszenie - sprzedaż trolejbusu m-ki URSUS T70116
- ABC Pasażera
- Opłaty przewozowe
- Prawa i obowiązki przewoźnika/pasażera
- Uprawnienia do przejazdów bezpłatnych i ulgowych
- Rodzaje i zasady korzystania z biletów
- Bilet Elektroniczny
- Obsługa interesantów
- Sprzedaż biletów
- Polityka prywatności
Informacje
o kursowaniu pojazdów
tel. (81) 525-32-46